Gruau

Gruau Polska na podium Turnieju CCIFP

Gruau Polska na podium Turnieju CCIFP.

Już po raz trzeci Gruau Polska wzięła udział w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar CCIFP – Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Turniej odbył się w sobotę 08 kwietnia 2017 w Warszawie w Hali Piłkarskiej Bemowo. W rozgrywkach wzięły udział 24 reprezentacje piłkarskie firm zrzeszonych w Izbie.
Po bardzo zaciętych rozgrywkach z przyjemnością informujemy, że Gruau Polska stanęła na podium zajmując 2. miejsce. Zaciętą walkę w finale stoczyliśmy z drużyną Saint-Gobain – mecz zakończył się remisem 2:2, niestety przegraliśmy jednym rzutem karnym z ostatecznym wynikiem 5:4. W drodze na podium Gruau Polska pokonała m.in. drużyny: Carrefour, Europcar, Wyborowa Zielona Góra (Pernod Ricard) i Go Sport. Warto również podkreślić, że jeden z zawodników Gruau Polska został wybrany najlepszym piłkarzem całego Turnieju.
Udział w Turnieju po raz kolejny okazał się znakomitą okazją do promocji naszej marki na polsko-francuskim forum oraz sposobem aktywnego spędzenia wolnego czasu i integracji naszych pracowników.