Gruau

Historia

Firma Gruau Polska powstała w roku 2001. Jej założycielem jest GRUPA GRUAU we Francji, obecnie numer 1 wśród europejskich producentów nadwozi pojazdów użytkowych. Gruau Polska to pierwsza zagraniczna filia GRUPY GRUAU.

Aktualnie w skład Grupy Gruau wchodzą:

Od ponad 15 lat Gruau Polska z powodzeniem oferuje na polskim rynku pełną gamę zabudów na pojazdach dostawczych. Specjalizuje się w produkcji nadwozi służących do przewozu towarów, czyli izoterm, skrzyń i kontenerów oraz adaptacji wymagających indywidualnych rozwiązań konstrukcyjnych i funkcjonalnych.

Zabudowy Gruau znajdują doskonałe zastosowanie w branżach dystrybucyjnej, spożywczej, farmaceutycznej i budowlanej. Struktura działu sprzedaży gwarantuje stały kontakt z klientem i szybką reakcję na jego potrzeby, a mobilny serwis zapewnia doradztwo przy całym procesie eksploatacyjnym, służąc swoją pomocą przez 7 dni w tygodniu. Wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz zakład produkcyjny usytuowany w samym centrum Polski o powierzchni około 10 000 m2 daje potencjał do realizacji kontraktów flotowych w zakresie adaptacji specjalistycznych w liczbie od kilku do kilkuset sztuk jednorazowo.

Gruau Polska wciąż się rozwija i doskonali wiedzę tak, aby sprostać wymaganiom coraz bardziej wymagających klientów. W kwietniu 2012 roku został otwarty warszawski oddział firmy, który ma usprawnić obsługę rynku stołecznego. Jakość produktów, terminowość realizacji oraz innowacyjność rozwiązań została dostrzeżona przez branżę motoryzacyjną, która już dwukrotnie, w 2007 i 2011 roku, uhonorowała Gruau Polska wyróżnieniem w plebiscycie Fleet Awards.

W celu zapewnienia najlepszej jakości naszych wyrobów w 2003 roku wprowadziliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2000 certyfikowany przez Bureau Veritas Certification Polska.

Nagrodzono nas: