Gruau

O nas

Firma Gruau Polska już prawie od 15 lat z powodzeniem działa na polskim rynku jako filia francuskiego holdingu Grupy Gruau - lidera wśród firm nadwoziowych w Europie.
Specjalizujemy się w produkcji nadwozi samochodów dostawczych.
Oferujemy szeroką gamę zabudów do przewozu osób, towarów czyli izoterm, skrzyń i kontenerów jak również adaptacji  wymagających indywidualnych rozwiązań konstrukcyjnych i funkcjonalnych.
Dzięki odpowiedniej strukturze działu sprzedaży nasi handlowcy pozostają w stałym kontakcie z Klientami, służąc radą w wyborze optymalnych dla nich adaptacji.
Wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz zakład produkcyjny usytuowany w samym centrum Polski o powierzchni około  10 000 m2 daje nam potencjał do realizacji kontraktów flotowych w zakresie adaptacji specjalistycznych w  liczbie od kilku do kilkuset sztuk jednorazowo.
W 2015 roku uruchomiliśmy podwarszawski oddział naszej firmy w Woli Mrokowskiej, w którym produkowane są zabudowy skrzyniowe i kontenerowe. 
Posiadamy mobilny serwis, w ramach którego służymy pomocą  naszym Klientom
przez 7 dni w tygodniu.
Wciąż się rozwijamy i doskonalimy wiedzę tak, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów.
Jakość naszych produktów, terminowość realizacji oraz innowacyjność rozwiązań została dostrzeżona przez branżę motoryzacyjną, która już dwukrotnie, w 2007 i 2011 roku, uhonorowała nas wyróżnieniem w plebiscycie Fleet Awards.