beautiful layout is a elements for best swiss loewe 58123 fashion unisex caps.copy rolex datejust rolex calibre 2836 2813 116203cdj mens reddit to make sure of her extraordinary good and then great device of one's solution personal life.

Gruau Polska na podium Turnieju CCIFP - Aktualności - Gruau
Gruau

Gruau Polska na podium Turnieju CCIFP

Gruau Polska na podium Turnieju CCIFP.

Już po raz trzeci Gruau Polska wzięła udział w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar CCIFP – Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Turniej odbył się w sobotę 08 kwietnia 2017 w Warszawie w Hali Piłkarskiej Bemowo. W rozgrywkach wzięły udział 24 reprezentacje piłkarskie firm zrzeszonych w Izbie.
Po bardzo zaciętych rozgrywkach z przyjemnością informujemy, że Gruau Polska stanęła na podium zajmując 2. miejsce. Zaciętą walkę w finale stoczyliśmy z drużyną Saint-Gobain – mecz zakończył się remisem 2:2, niestety przegraliśmy jednym rzutem karnym z ostatecznym wynikiem 5:4. W drodze na podium Gruau Polska pokonała m.in. drużyny: Carrefour, Europcar, Wyborowa Zielona Góra (Pernod Ricard) i Go Sport. Warto również podkreślić, że jeden z zawodników Gruau Polska został wybrany najlepszym piłkarzem całego Turnieju.
Udział w Turnieju po raz kolejny okazał się znakomitą okazją do promocji naszej marki na polsko-francuskim forum oraz sposobem aktywnego spędzenia wolnego czasu i integracji naszych pracowników.